FOTO/ Ja si ka ndryshuar shtëpia e ‘Big Brother Albania 9’

“Big Brother” është një prej programeve më të ndjekur, që do të rikthehet pas disa sezoneve mungesë. Kanë përfunduar tashmë audicionet për Shqipërinë dhe ka mbetur radha e Shkupit dhe Prishtinës.

Në këtë fazë të organizimit dhe përgatitjeve është duke u bërë gati edhe shtëpia e famshme. Në profilin e programit në rrjete sociale, është postuar një foto, në të cilën prezantohet një prej hapësirave të shtëpisë, salloni.
“Një pjesë e shtëpisë të ‘Big Brother Albania 9’. A jeni gati?”, shkruhet në foton e postuar. Programi mendohet se do të nisë në muajin Mars.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Justin Bieber në rrezik për jetën?

Cmenduritë e Bieberit kalojnë kufinjtë me këtë ndodhi të fundit. Ylli 23-vjecar ...