Shqiptarja hiqet si shtatzënë, i gjenden 700 gramë heroinë në barkun e fryrë

Policia italiane nuk ka rënë pre e mashtrimit të një gruaje shqiptare e cila donte të kalonte drogë nga Shqipëria në Napoli, ku dhe banonte.

Sapo zbarkoi nga trageti, “shtatzëna” u ndalua sëbashku me djalin e saj 3-vjeçar.

Pas sjelljes nervoze dhe të çuditshme autoritetet vendosën ta kontrollojnë dhe ajo që gjetën ishte një veshje e posaçme për gratë shtatzëna, ku në fakt mbante fshehur 700 gramë heroinë të mbëshjellë me letër celofan.

Ishte qeni i policisë që e bëri të ndihej nervoze shqiptaren, identiteti i së cilës nuk bëhet i ditur. Për momentin, shqiptarja ndodhet në arrest shtëpie.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Fëmija po i vdiste nga kanceri, nëna rrezikoi duke i dhënë kanabis. E pabesueshme ajo që ndodhi më pas

Kanceri cdo vit po vret mijëra njerëz në të gjithë botën, pasi ...