Shqiptarja sfidon Kim Kardashian, realizon videon e parë porno(Video)

Myla Sinanaj, shqiptarja nga Kosova me nënshtetësi amerikane, ka realizuar videon e parë pornografike, duke sfiduar kështu Kim Kardashian.
Shqiptarja e ftuar në një emision, ka folur për këtë video, duke përmendur dhe faktin se ka sfiduar yllin e Kardashianëve, pasi sipas miqëve të saj apo dhe shumë të tjerëve, Myla ka ngjashmëri fizike me Kimin.

LEXO EDHE:  Shkon te varri i Pablo Escobar, djali “trondit” me veprimin që bën

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here