Shqiptarja sfidon Kim Kardashian, realizon videon e parë porno(Video)

Myla Sinanaj, shqiptarja nga Kosova me nënshtetësi amerikane, ka realizuar videon e parë pornografike, duke sfiduar kështu Kim Kardashian.
Shqiptarja e ftuar në një emision, ka folur për këtë video, duke përmendur dhe faktin se ka sfiduar yllin e Kardashianëve, pasi sipas miqëve të saj apo dhe shumë të tjerëve, Myla ka ngjashmëri fizike me Kimin.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Studiuesit: Urrejtja ndaj të tjerëve tregon sa inteligjent jeni

Sipas hulumtimeve të reja, edhe njerëzit me koeficient të lartë inteligjence dhe ...