Ja kush është shqiptarja që u shpall ‘Nusja e Vitit’ nga revista spanjolle

Elia Zaharia është shpallur “Nusja e Vitit” nga revista spanjolle “Hola”. Kurorëzimi i martesës së saj me princin Leka duket përbën një nga ngjarjet më të rëndësishme të vitit 2016, ndërsa ceremonia madhështore e martesës së tyre ka kapërcyer kufijtë. Elia Zaharia ka marre më shumë vota nga lexuesit e revistës, plot 9,677 vota duke u shpallur si ‘Nusja e vitit 2016’.dfgdfgd

LEXO EDHE:  Plas skandali në Turqi, aktorit të njohur i publikojnë fotot intime

“Princ Leka i Shqipërisë dhe Elia e prezantuan veten në mënyrë shumë mbretërore te dasma e tyre. Dizajnuesja Blerina Kllokoci-Rugova dizajnoi fustanin e nuses, që mbante një kurorë me diamante”- shkruan ndër të tjera revista spanjolle.

Kliko per me shume info

Ndërkohë edhe Elia Zaharia ka reaguar pas shpalljes nga revista “Hola” si ‘Nusja e Vitit’. “Surprize shume e bukur nga media Hola. Me shpallen “Nusja e Vitit” Faleminderit Blerina Kllokoqi Rugova për super fustanin, si edhe Class Make Up”, ka shrkuar Elia Zaharia në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  “Pas Feros, e ke ti radhën!“, kërcënohet publikisht Noizy

Kujtojmë se pak kohë më parë edhe media austriake, “Kurier.at” renditi dasmën e princit Leka me Elia Zaharian si një ndër 7 dasmat më të më të bukura në botë për vitin 2016. /BalkanWeb/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here