Njihuni me shqiptaren që po “tërbon” Instagramin

Fotomodelja e njohur shqiptare në SHBA dhe Kanada, Hafie Mira, vazhdon të tregojë asetet e saj në Instagram.

Por interesante ka qenë fotografia e saj e fundit ku poshtë saj ajo e ka shkruar fjalën “pjeshkë”. Hafia cilësohet si njëra prej vajzave që mund t’i bëjë konkurrencë edhe Kim Kardashian me dukjen dhe të pasmet e saj.

Ajo deri me tani ka qenë e angazhuar edhe në disa fushata të ndryshme marketingut për kompani të ndryshme në SHBA.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtarja turpërohet, i “shpërthen” gjoksi në skenë(Video+16)

E mirënjohura e skenës serbe, Milica Pavlovic në një performancë live është ...