Shqiptari shkon me shokët në Tajlandë, por shokohet kur hyn në dhomën e hotelit

Të tilla lajme janë bërë tek mediat e huaja për raste në avion, lokal apo hotele, por kësaj radhe protagonist ka qenë një shqiptar dhe fatmirësisht gjithçka ka përfunduar mirë.

Fotot janë publikuar nga ‘JOQ’, tregojnë një gjarpër gjigant, i cili ka hyrë në hotelin në Tajlandë, ku po qëndronte shqiptari nga Berati së bashku me disa shokë dhe shoqe të tij nga Italia.

LEXO EDHE:  500 dollarë gjobë, për një gjysmë molle
Kliko per me shume info

Ka qenë roja ai që ka marrë guximin për të larguar gjarprin. Por, një guxim të madh ka patur edhe i riu nga Berati, i cili ka filmuar gjithçka dhe për më tepër kanë qëndruar në atë hotel edhe pse e dinin që gjarpri ishte vërdallë tyre, pasi nuk është vrarë, por është lënë të largohet.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here