Shkon tek shtëpia e prindërve, gjendet i vdekur shqiptari në Itali

Një i ri shqiptar ka gjetur vdekjen në mënyrë aksidentale në Itali. Viktima është Geraldo Ndreca, 25 vjeç, banues prej disa kohësh në Moretta.

Ai vdiq teksa po riparonte një llambë në banesën e prindërve të tij. Trupi i të riut u transportua me helikopter dhe pavarësisht përpjekjeve për ringjalljen e tij për një orë, ishin pa dobi.

“La Stampa”, shkruan se përveç gruas së tij dhe prindërve, i riu la pas edhe një motër më të vogël.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Masakruan me thikë të riun në Vlorë, lirohet 27-vjeçari, vëllai merr përsipër krimin: Unë jam vrasësi

Policia e Vlorës dy ditë pas vdekjes së 22-vjecarit Armando Rrapaj, ka ...