Shqiptari lyen me benzinë të dashurën italiane, digjen të dy brenda

Një 25 vjeçar me origjinë shqiptare se bashku me një grua italiane 42 vjeçare pësuan djegie të rënda, kur në banesën e tyre ra zjarri.
Shqiptari bashkëjetonte me gruan e demtuar nga ngjarja. Ata kanë pësuar djegie në dy të tretat e trupit të tyre, ndërsa në gjendje më të rëndë ndodhet gruaja.

Dyshohet se shqiptari ka tentuar të djegë me një bidon benzinë gruan italiane, me të cilën bashkëjetonte. Ngjarja ka ndodhur në një shtëpi në fshatin Montecchio në mes të Gaifana dhe Nocera Umbra.

Hetimet jane te vështira për shkak se të dy personat janë në gjendje të rëndë shëndetësore dhe kanë humbur vetëdijen. Gjendja e 25 vjeçarit shqiptar pritet të përmirësohet, por nuk ka shumë shpresa për gruan italiane.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Hetimet, si u zbulua nga iPhone i vjedhur gardisti grabitës i karburanteve

Personi ne foto është Geraldo Guci, ish-efektiv i gardës së Republikës i ...