Shokuese/ Një 15-vjeçare filmohet në banjon e shkollës duke kryer marrëdhënie me 25 djem

Një nxënëse e shkollës së mesme, rreth moshës 15, është filmuar nga të tjerët teksa po kryente marrëdhënie seksuale me shumë meshkuj në banjon e shkollës. Të paktën një nxënës tjetër ka marrë masën e disiplinës pasi policia tha se 25 djem janë parë duke hyrë dhe dalë në banjo në shkollën në South Fort Myers në Fort Myers në Florida. Nuk dihet identiteti i vajzës, ndërsa  raportohet që janë marrë masa drastike për rregullat e shkollës.
 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Psikologët këshillojnë: Ja filmat për të rritur të cilat duhet t’i shihni patjetër. Arsyeja?

Psikologët këshillojnë shumë cifte që të ndjekin filmat për të rritur. Sipas ...