Shokon ylli televiziv, poston foto me gjyshen e vdekur(Foto)

Chloe Ferry, ylli i serisë televizive “Geodie Shore” është turpëruar para fansave pas fotos që ajo postoi me gjyshen e saj të vdekur. Ajo kapi momentin kur gjyshja e saj sapo kishte ndërruar jetë dhe e postoi atë në Facebook, ku shkruante: Shpirti në paqe nënë. Nuk do të harroj kurrë.” Ky veprim i saj është gjykuar rëndë.
Dikush shkruante: Si nuk të vjen turp. E një tjetër thoshte: Pse Chloe publikove një foto me gjyshen tëndë të vdekur. E mbuluar nga make up dhe duke qeshur, e ke seriozisht për hir të zotit?

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Jetoi 256 vjet, njeriu më i moshuar ju tregon sekretin

Nuk është as legjendë dhe as përrallë. Mund të duket si e ...