Shokon Valteri, ja kërkesa e pazakontë që ka ndaj Lorik Canës

Shumë karizmatik dhe pa komplekse, Valter Kolnikaj shokon publikun shqiptar dhe njëherë.
I ftuar në emisionin special të datës 31 dhjetor në “Thumb” të gazetareve Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu, në rubrikën “Alfabet” ai ka bërë një kërkesë shumë të pazakontë ndaj ish-kapitenit të skuadrës, Lorik Cana. I veshur si një Babagjysh, por që gazetarët e kanë quajtur “BabaThumb”, Valeri ka dhënë mendimin e tij për një listë personazhesh shqiptare.
Kur ka ardhur fjala për ish kapitenin, Lorik Cana ai është përgjigjur: “Lorik, ktheu tek fotot nudo!” – duke nënkuptuar që tani pasi futbollisti është larguar nga Kombëtarja, të ri-nis një aktivitet që e ka pas ushtruar

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Gruaja e Dr.Florit shfaqet me djalin në televizon, i përlot të gjithë me mesazhin e saj

Bashkëshortja e Dr.Florit për herë të parë është shfaqur në publik me ...