E pabesueshme/ Ja cfarë bën ky shofer në autostradë

Një shofer është filmuar duke bërë manovra të frikshme në një autostradë në Itali.

Nuk dihet nëse ai ka pasur ndonjë “emergjencë”, por një shofer që ka qenë pas tij e ka filmuar atë dhe pamjet i ka nxjerrë në internet.

Shoferi duket teksa parakalon nga e majta dhe nga e djathta pa asnjë kujdes, duke u bërë shkak për aksidente.

Teksa parakalon nga krahu i djathte, ai më pas përplaset edhe me trafikndarësen./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vazhdon loja ‘’Laje makinën’’, ja përgigjia epike e radhës nga pronari(Foto)

Shakaja ‘’Lajme makinën o Gzim’’ jo gjithmonë përfundon me shaka,  mesa duket ...