Shkodrani ‘’sfidon’’ vdekjen, ‘’shëtit’’ bashkë me makinën mbi liqenin e ngrirë(Foto)

Çmenduria e njerëzve këto ditë të ftohta nuk ka kufinj. Në një foto të postuar nga JOQ, tregohet si një djalë nga Shkodra sfidon vdekjen. Ai jo vetëm ka guxuar të ecë mbi liqenin e Shkodrës, por e ka bërë këtë me makinë. E kur e ka çuar mjetin e tij tip “Fiat” deri afër mesit të liqenit, ka realizuar edhe një set fotosh, të cilat kalojnë kufinjtë e guximit.
të rikujtojmë vdekjen tragjike të një 12-vjeçar që luante mbi sipërfaqen e ngrirë të rezervuarit të Mëzezit dhe një 40-vjeçar në Fier që ecte mbi sipërfaqen e liqenit të ngrirë të Petovës.

Të dy fatkeq, pasi akulli u ça duke i zënë brenda. Por kjo me sa duket nuk e ka ndërgjegjësuar aspak këtë të ri nga Shkodra që na ofron çmendurinë e radhës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kalimtarët shpëtojnë policin nga dhuna e vëllezërve

Një efektiv policie në Michigan të SHBA-ve është sulmuar nga dy vëllezër ...