Shkarkimi i Manjanit nga posti ministër Drejtësie, Ilir Meta në konferencë

Kryetari i Kuvendit, njëkohësisht kreu i LSI-së Ilir Meta pritet të dalë në një konferencë për mediat në orën 12:00.
Aty do t’u përgjigjet pyetjeve të gazetarëve, të cilat sigurisht që do të përqëndrohen tek shkarkimi i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë dhe zëvendësimi i tij me Petrit Vasilin, marrëdhëniet në koalicion dhe zgjedhjet e 18 qershorit

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Meta: Opozita të kthehet në Kuvend, ja cfarë diskutuam në darkë me Ramën

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta zbardh detaje te darkës me kryeministrin Edi ...