Shkaktoi vdekjen e 39 persona në Stamboll, ja momenti kur autori largohet nga vendi (VIDEO)

Turqia u bë ‘’viktima’’ e parë e sulmeve terroriste për këtë vit të ri. Shpërthimi që u bë, i mori jetën 39 personave, 15 shtetas të huaj, në mesin e tyre edhe një polic dhe 69 të lënduar.

Sulmuesi ishte maskuar si babagjysh, të cilët i ka zhveshur pas kryerjes së sulmit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shpërthen depoja me raketa, skena si Gërdeci në Ukrainë

Sipas raportimeve te fundit, një depo me rreth 138 mijë ton municione ...