Sherr në lokal afër komisariatit, dy policët përplasen me pistoleta

Dy kolegë, punonjës policie të komisariat nr.2 në Tiranë janë përleshur fizikisht mes tyre, pas një sherri për motive banale.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur sot pranë një lokali në afërsi të Komisariati nr.2.

Dy efektivët e përfshirë në sherr, në përleshje e sipër i kanë nxjerr njëri-tjetrit dhe pistoletat.

Mirëpo, pas ndërhyrjes së kolegëve të tyre situata është bënë nën kontroll. Materialet në ngarkim të dy policëve iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë nga Sektori i ShÇBA.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kontrolli në banesë, arrestohet 34-vjecari, ja ku e kishte fshehur drogën

Një 34-vjeçar është arrestuar nga Policia e Vlorës, pasi në banesën e ...