Sherr mes divash, JLo tallet me Mariah Careyn

Performanca e dështuar e Mariah Carey natën e ndërrimit të viteve në Dick Clark’s Rockin’ New Year’s Eve ka bërë që JLo të përfitojë dhe ta tallet me të. 47 vjeçarja ka pëlqyer një koment në Instagram për interpretimin e Carey ku shkruhej: “Keni parë ndonjëherë një aksident të cilit nuk mund t’ja hiqnit sytë? Ja Mariah Carey mbrëmjen e sotme!”
Mes artisteve ekziston një inat të vjetër dhe Lopez ka kthyer thjesht borxhin. Në një intervistë shumë kohë më parë Mariah Carey tha se nuk e njihte Jennifer Lopezin, kur u pyet për të.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Videot porno të Kim Kardashian, zbulohen disa detaje që do t’ju lenë pa mend (Foto+18)

U bënë plot dhjetë vite që nga nga lëshimi i kasteës pornografike ...