Sfidë ‘Lali Erit’, të rinjtë zhvishen në majë të Dajtit(Video)

Erion Veliaj këshilloi ditën e sotme qytetarët e tij të qëndrojnë në shtëpi, duke qëndruar larg Dajtit, por jo të gjithë e dëgjuan. Disa djem kanë sfiduar të ftohtin, lali Erin duke u ngjitur në majën më të lartë të Tiranës dhe duke xhiruar edhe një video, ku duket bora pothuajse gjysmë metri.

https://www.facebook.com/pg/JETAOSHQEF/videos/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Denoncimi i shqiptarëve nga brenda qelisë: Ju tregojmë kushtet çnjerëzore në burgun e Belgjikës

Një djalë shqiptar nëpërmjet një video të realizuar brenda qelisë së tij ...