Sëmundja e Kim Kardashian ka nisur ti përhapet në fytyrë

Bukuroshja amerikane Kim Kardashian u kthye për mediat sociale pas një ndërprerje të konsiderueshme pas grabitjes së saj në Paris.

Gruaja simpatike dhe e famshme për format e saj, 36 -vjeçare vuan për shumë vite nga sëmundja e psoriazës.

Kohët e fundit kjo gjëndj është përkeqësuar, pasi kjo sëmundjë e lëkurës është duke iu përhapur edhe në fytyrë.

Ylli televiziv ka bërë të ditur në rrjetin e saj “Tëitter” që kjo sëmundje e lëkurës tashmë po i përhapet në fytyrë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ja kush është milioneri shqiptar më i ri

Ai është milioneri shqiptar mëi ri në moshë. Edhe pse është vetëm ...