Gjakosen aktorët e filmave me pullë të kuqe, bënin seks në tavoline qelqi

Nje cift u perpoq te kryente nje skene mardheniesh seksuale mbi nje tavoline qelqi ne kuader te realizimit te nje filmi me pulle te kuqe.
Por gjate aktit, tavolina eshte thyer, dhe cifti ka perfunduar i gjakosur…!

Ky që do të shikoni në fotot e mëposhtme është një çift interesant, i cili donte të realizonte diçka të veçantë, ndryshe nga të tjerët dhe gjithë filmat që janë prodhuar deri më tani, por kanë përfunduar si mos më keq.

LEXO EDHE:  A e keni ditur si dukej Charlie Chaplin në të vërtetë?
Kliko per me shume info

Ndoshta nuk kanë pasur si qëllim të bëheshin kaq të famshëm, por ja që përfunduan si të tillë.

Ngjarja ka ndodhur në Tailandë, ku çifti ka hipur mbi një tavolinë qelqi, por ajo nuk i ka mbajtur dot të dy dhe çdo gjë është shkatërruar. Ata janë çarë, u ka dalë gjak dhe lajmi ka marrë dhenë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here