Seks të çmendur çdo natë, ja cfarë duhet të konsumoni

Përzierja e hudhrës dhe qumështit mund të tingëllojë e çuditshme, por pasi ju do të mësoni të gjitha përfitimet shëndetësore kjo pije do të kthehet në pijen tuaj të preferuar! Qumështi me hudhër është shumë i shëndetshëm, natyral dhe me fuqi medicinale shumë të larta.
Mënyra e përgatitjes:

Përbërësit:
10 thelpinj hudhër të qëruara

LEXO EDHE:  La të dashurin e saj për një 44-vjeçar, adoleshentja: Duhemi shumë dhe kemi një jetë seksuale ekstravagante
Kliko per me shume info

500 ml qumësht
2-3 lugë sheqer
250 ml ujë

Përgatitja:
Ju duhet të vendosni ujin dhe qumështin në një çajnik dhe të shtoni hudhrën e grirë. Më pas çajnikun vendoseni në nxehtësi mesatare derisa të ziejë. Në momentin që ka zierë shtoni sheqerin dhe përziejini. Kjo pije duhet të konsumohet e ngrohtë.

LEXO EDHE:  E frikëshme! Pak kohë pasi e preku dora fantazëm, i riu vdes

Sëmundjet që kuron:
Trajton të ftohtin
Rregullon nivelet e kolesterolit
Trajton artritin
Trajton astmën
Çrregullimet kardiake
Lufton pneumoninë
Lufton pagjumësinë
Ndihmon në tretjen më të mirë
Trajton tuberkulozin
Kuron impotencën seksuale/Shije/

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here