Dedikimi romantik i Sara Hoxhës lë pa fjalë Ledion Licon…

Ardhja në jetë e fëmijës së tyre të parë, duket se çiftin Sara Hoxha-Ledion Liço i ka bere më te dashuruar se kurrë.

Çifti nuk është kursyer asnjëherë të shprehe në publik dashurinë për njëri-tjetrin, me foto, me gjeste, me fjale apo me dedikime.

Se fundi Ledioni ka ndarë me ndjekësit e tij një mesazh mjaft romantik që Sara i ka lënë në bllokun e tij.

“Një ditë kur ti të jesh shumë i stresuar, do të gjesh këtë letër dhe do të lexosh se unë të dua shumë dhe se jam krenare për të gjithë punën tënde,”-përfundon letra e shkruar për Ledionin. Ndërkohë ai e ka quajtur partneren gjithçkaja ime.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Videot porno të Kim Kardashian, zbulohen disa detaje që do t’ju lenë pa mend (Foto+18)

U bënë plot dhjetë vite që nga nga lëshimi i kasteës pornografike ...