Rrëfimi/ “E dashura u lidh me një tip me shumë lekë, por bën seks me mua”

Një 25-vjeçar i ka rrëfyer psikologes së “The Sun” historinë e tij të dashurisë. Ai ka rrëfyer se si rrodhën ngjarjet me të dashurën e tij dhe përse u ndanë pas 3 vitesh lidhjeje. Por jo vetëm kaq, ata tashmë janë ritakuar dhe kanë një lidhje intime, por vajza vazhdon të jetë e lidhur edhe me një djalë tjetër.

Letra e djali

Kliko per me shume info

“Pas tre vitesh lidhje, e dashura më la duke më thënë se karakteret tonë ishin shumë ndryshe. Por vetëm pak kohë më vonë mësova se ajo ishte lidhur me një tip i cili kishte shumë para dhe një makinë të mirë. Kjo më lëndoi shumë sepse vërtetë e doja atë vajzë, por u mundova ta mbaja veten të fortë.

LEXO EDHE:  Burri shkon në hotel me pushime, i ndodh e papritura, "ngre në këmbë" zjarrëfikset

Por pas disa kohësh ajo më shkruan dhe më thotë se ishte ndarë nga i dashuri dhe se ndihej shumë keq. U takuam dhe nisëm të pinim, deri sa përfunduam duke bërë seks. Në fakt ritakimi jonë ishte fantastik, por dy ditë më vonë ajo më thotë se ishte pajtuar me të dashurin dhe donte të mbeteshim vetëm miq.

LEXO EDHE:  Kurrë mos i neglizhoni këto shenja! Janë shumë domethënëse për të ardhmen

Nuk vonoi shumë kur më shkruan sërish dhe më thotë se tani i kishte mbyllur përfundimisht gjërat me të. U gëzova dhe fillova të mënoja edhe një herë jetën me të. Por jo, historia u përsërit… dhe vazhdoi edhe për dy herë të tjera i njëjti muhabet.

Tani jemi kthyer sërish bashkë, por nuk di si ta bëj të mos kthehet më me të sepse vërtetë e dua shumë”

LEXO EDHE:  Parashikimi i motit për sot, reshje shiu e dëbore në të gjithë territorin e vendit

Përgjigjja e psikologes

“Ajo që duhet të bësh është të qartësosh mendimet e tua si fillim, të diskutosh me vajzën dhe t’i kërkosh ose të kthehet përfundimisht me ty ose të mos keni asnjë lloj kontakti asnjëherë më.

Nëse vazhdoni kështu do të lëndoheni të dy, por më shumë ti”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here