Rozana Radi zbulon të dashurin, ja ku i kaluan pushimet

Rozana Radi prej vitesh po jeton një lidhje disavjeçare, por ende nuk e ka pranuar publikisht kush është ai, pavarësisht se i zgjedhuri i saj e ndoqi bashkë me publikun dhe e duartrokiti edhe në edicionin e 18-­tё tё Kёngёs Magjike.

Me anë të disa fotove të postuara në rrjetet sociale këngëtarja ka vendosur të mos fshihet më, por të tregojë profilin e njeriut të zemrës.

Kliko per me shume info

Rozi zgjodhi Selanikun për të kaluar pushimet dimërore, e nga fotot kuptohet se kush e ka shoqëruar. Të dy ata kanë vizituar edhe qytetin Metsovo tё Greqisё, kaq shumë i dashur për të.

Ndërsa deri më tani Rozi postonte vetëm foto personale, kësaj here e ka thyer akullin  dhe nxjerr foton e tij brenda një zemre. Por vetëm kaq për momentin…BW

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.