Ronaldo fitoi cmimin por tek e dashura e tij ka dicka që nuk shkon

Në fushë janë profesionistë të vërtetë, por me bindje të plotë mund të thuhet e njëjta gjë edhe kur bëhet fjalë për ekranin.

Lojtarët më të mirë të FIFA-s, por edhe protagonistë të tjerë të futbollit botëror shkëlqyen në ceremoninë e zhvilluar në Zyrih, por një meritë të madhe për këtë ka edhe puna e bërë nga stafi prapa kuintave.

Cristiano Ronaldo ishte ai që u shpall më i miri nga FIFA dhe në këtë ceremonia ai u shoqërua nga djali dhe e dashura e tij, Georgina Rodriguez, e cila mori kritika për veshjen e saj.

Bukuroshja brune ishte veshur me një fustan të zi, por për kritiket ai u vlerësua si provokativ për një event të tillë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtari shqiptar sfidon pasaniket, publikon shtëpinë e tij 300 mijë euro

Pa e ditur arsyen, kohët e fundit është vënë re një “inat” ...