Robert Aliaj tenton ta puthë, Eni Koçi: Do hash naj shpullë (VIDEO)

Robert Aliaj ka tentuar të puthë Eni Kocin, por këngëtarja i është hakërryer ne fjalët: Ej do hash ndonjë shpullë.

Kjo video është një inskenim, i filmuar në prapaskenat e emisionit “Xing me Ermalin”.

Përveç saj, të ftuar në emision e ndërrimit të vitit kanë qenë dhe gazetari Arjan Çani dhe artisti Robert Aliaj.

Kliko per me shume info

Në videon e publikuar duket se si Roberti afrohet më shumë seç duhet me Enin madje tenton ta puthë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.