Robert Aliaj tenton ta puthë, Eni Koçi: Do hash naj shpullë (VIDEO)

Robert Aliaj ka tentuar të puthë Eni Kocin, por këngëtarja i është hakërryer ne fjalët: Ej do hash ndonjë shpullë.

Kjo video është një inskenim, i filmuar në prapaskenat e emisionit “Xing me Ermalin”.

Përveç saj, të ftuar në emision e ndërrimit të vitit kanë qenë dhe gazetari Arjan Çani dhe artisti Robert Aliaj.

Në videon e publikuar duket se si Roberti afrohet më shumë seç duhet me Enin madje tenton ta puthë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Xhensila Pere prononcohet mbi shtatzëninë: Ja e vërteta…!

Xhensila Pere është një nga personazhet më të përfolur të edicioneve të ...