Historia e pazakontë e Rezit, e vetmja grua në radhët e RENEA-s

Kjo eshte Rezi, e vetmja grua ne radhet e forcave speciale RENEA.


Rezi, e vetmja grua ne radhet e RENEA-s… by agjencialetraal
Personazhi i saj ka terhequr vemendje te madhe. Ministri i Brendshem Saimir Tahiri, ne faqen e tij ka publikuar videon e personazhit te kesaj gruaje dhe ka vendosur shenimin:
Me Rezin, vajzen e pare ne RENEA, Gezuar 104 vjet Policia e Shtetit. Sot #policiaqeduam
Faleminderit te gjithe atyre qe kane sakrifikuar nder vite. Faleminderit burrave dhe grave, vajzave dhe djemve qe sakrifikojne sot ne Polici, per ti sherbyer qytetareve.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtarja e njohur del ‘blof’, të pasmet në videoklip me ato në realitet, asnjë lidhje!

Këngëtarja e njohur Iggy Azalea i ka habitur të gjithë me fotot ...