Shokuese! Restoranti kinez gatuan këmbë njeriu, kamarieri publikon pamjet(Foto+18)

Një ngjarje jonjerëzore është raportuar së fundmi. Mësohet se një restorant kinez në Itali gatuan këmbë njeriu, ato të cilët klientët i njihnin për këmbë ariu. Ky restorant është akuzuar se ka shërbyer këmbë njeriu, pasi një kamerier ka postuar një foto të tmerrshme në rrjete sociale, shkruan Daily Mail.
Në foto shihen qartë dy këmbë të prera dhe pjesërisht të dekompozuar në një tas blu. Në lajmin e publikuar, nuk është bërë me dije identiteti i kamarierit.
Pas fotos shqetësuese, një klient i rregullt italian e denoncoi këtë rast tek autoritetet, ku këta të fundit nuk hezituan të kryejnë kontrolle. Ata gjetën papastërti në atë restorant. /lajmifundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Fëmija po i vdiste nga kanceri, nëna rrezikoi duke i dhënë kanabis. E pabesueshme ajo që ndodhi më pas

Kanceri cdo vit po vret mijëra njerëz në të gjithë botën, pasi ...