Reshje masive dëbore në Tiranë, ja incidenti tek “Rruga e Elbasanit”(Video)

Reshjet masive të dëborës në Tiranë nuk pati vetëm gëzime për qytetarët, por dhe incidente. Problemet në qarkullimin rrugor ishin alarmante, ku më e theksuar u raportua tek “Rruga e Elbasanit”. Në një video të postuar nga deputetja e PD-së, Mimoza Hajdarmataj shihet që ky aks rrugor është më shumë i rënduar.

“10 minuta reshje bore në Tiranë dhe u bllokua Rruga e Elbasanit në ngjitje për tek Sofra e Ariut.
Mendoni se cfarë po vuajnë banorët në Veri dhe Verilindje të vendit prej disa ditësh të izoluar. E kthyer mbrëmë nga Tropoja, ku disa fshatra janë të izoluara, nuk mund të jem aspak euforike për borën që po bie në Tiranë”,- shkruan ajo.

10 minuta reshje bore në Tiranë dhe u bllokua Rruga e Elbasanit në ngjitje për tek Sofra e Ariut.Mendoni se cfarë po vuajnë banorët në Veri dhe Verilindje të vendit prej disa ditësh të izoluar…..e kthyer mbrëmë nga Tropoja, ku disa fshatra janë të izoluara, nuk mund të jem aspak euforike për borën që po bie në Tiranë.

Posted by Mimoza Hajdarmataj on Mittwoch, 11. Januar 2017

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Spitali privat reklamon: Përqafoje Jetën. Qytetari: Kuletën, aty hyn me rroba e del pa brekë!

Një qytetar ka reaguar në mënyrë shumë ironike ndaj reklamës së Spitalit ...