Rikthehen reshjet e borës, ‘zbardhet’ Tirana

Rikthehen reshjet e borës. Diten e sotme floket e debores kane rënë edhe ne Tiranë.

Te mërkurën në kryeqytet kanë rënë reshjet, të cilat gjithësesi nuk kanë qenë të dendura.

Kliko per me shume info

Reshjet kane nisur qe ne oret e pasdites ndersa ne oret e mbremjes jane intensifikuar vecanerisht ne zonen prane Dajtit.

Bora, që ka zbardhur lehte rrugët dhe trotuaret, nuk ka shkaktuar probleme në qarkullim, por megjithatë autoritetet kanë bërë thirrje për kujdes për personat në timon.

Reshje bore mesohet se ka pasur edhe ne rajonin e Elbasanit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.