Reshje dëbore në Sarandë pas 32 vitesh(Foto)

Temperaturat shumë të ulëta kanë arritur deri në Sarandë, ku pas 32 vitesh ky qytet zgjohet në dëborë. Mësohet se reshjet kanë nisur rreth orës 05:00 të mëngjesit të sotëm dhe vazhdojnë të bien.
Saranda bregdetare është zgjuar sot me një shtresën e bardhë të borës. Reshjet

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kërkon shuarjen e masës së sigurisë, ja vendimi i gjykatës për Mark Frrokun

Gjykata e Tiranës, ka marrë vendimin për kerkësën e Mark Frokut, i ...