Aksident me motor në Konispol, një i vdekur

Policia e Sarandës njofton se një turp i pajetë është gjetur pranë vendit të quajtur “Qesaraj”, Konispol. Ngjarja e rëndë mësohet se ka ndodhur rreth orës 21:14, dhe personi dyshohet se është aksidentuar duke udhëtuar me një motor pa targa.”
Policia po punon për identifikimin e trupit të pajetë.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet hetimore për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pushtohet Fieri, ja çfarë po ndodh

Banorët e Fierit janë vendosur pranë bashkisë së qytetit, duke protestuar. Mësohet ...