Videoja e juristes shqiptare seksi që po cmend djemtë në internet

Angazhimi si juriste nuk e ka penguar aspak bukuroshen Redona Koçi t’i kthehet pasionit të saj të vjetër, modelimit.

Në rrjetin social Instagram ajo ka postuar se fundi një video tepër provokuese, ku pozon para aparatit fotografik e shtrirë në krevat dhe vetëm me të brendshme.

Kjo video me sa duket është shkëputur nga seti më i ri fotografik që ajo po realizon. Dhe kur e mendon ka zgjedhur një periudhë shumë të përshtatshme për të tërhequr vëmendjen e fansave. Teksa jashtë bën ftohtë, jurista shqiptare ju fton në profilin e saj.

Të shumtë janë komentet e djemve poshtë videos, ndërsa disa i kanë qarë hallin fotografit, ka patur edhe nga ata që e kanë krahasuar me një pornostare.

#shootingday 😍 #thnxforeverything @iljanstermolli @elonabalaj1 @edj_jona ❤😘😘😘

A video posted by Ree ♒️ (@redona_koci) on

🖤

A photo posted by Ree ♒️ (@redona_koci) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Xhihani i “Fate të Kryqëzuara” shtrohet me urgjencë në spital

Aktori i dashur, Erkan Petekkaya, është shtruar me urgjencë në një spital ...