Real Madridi ofron 77 milionë euro dhe një yll për Dybala

Real Madridi është gati të bëjë çmendurinë për Paulo Dybalan

Florentino Perez duket se e ka seriozisht transferimin e sulmuesit argjentinas të Juventusit, Paulo Dybala.

Sipas The Sun, Reali po përgatit një ofertë të majme prej 77 milionë eurosh për sulmuesin argjentinas,

Por, kjo nuk është e gjitha, pasi Reali përveç 77 milionë eurove, do të përfshijë në marrëveshje edhe shërbimet e sulmuesit Alvaro Morata.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

E çuditshme, ja cfarë i bën lojtari brazilian kundërshtarit të tij

Një situatë e cuditshme ka ndodhur në përballjen mes skuadrave Deportivo Capiata – ...