Reagon Ramush Haradinaj: Shqiptarë më keni bërë të ndihem krenar!

Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka reaguar pas lirimit nga gjykata në Francë. Ai ka falënderuar shqiptarët, duke thënë se me zërin e tyre e kanë bërë krenar.

Statusi i Ramush Haradinajt:

Të nderuar qytetarë, gjithë këto ditë dhe nga të gjitha anët e Globit, me zërin dhe me dinjitetin tuaj, më keni bërë të ndihem krenar! Më keni bindur se kurrë nuk është boll të punosh për vendin tënd! Juaji Ramush Haradinaj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Thaci: Formimi i ushtrisë së Kosovës do të ndodhë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ripërsëriti se formimi i ushtrisë së Kosovës ...