Ramush Haradinaj reagon për herë të parë pas lirimit nga Gjykata në Francë

Ne reagimin e tij te pare qe pas lirimit nga gjykata, Ramush Haradinaj falenderon qytetaret qe e kane mbeshtetur.

“Të nderuar qytetarë,

Gjithë këto ditë dhe nga të gjitha anët e Globit, me zërin dhe me dinjitetin tuaj, më keni bërë të ndihem krenar!

Më këni bindur se kurrë nuk është boll të punosh për vendin tënd!

Juaji Ramush Haradinaj”, ka shkruar Haradinaj ne faqen e tij zyrtare pak ore pasi eshte lene ne liri me kusht nga gjykata franceze.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Plan për vrasje politike/ Zbulohet lista e zezë me ministra, deputetë e gazetarë në Kosovë e Maqedoni

Ministra, deputetë, politikanë e gazetarë, madje edhe Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ...