FOTO/ Kryeministri Rama tregon se çfarë i tha këtij punëtori

Kryeministri Rama ka publikuar sot një foto me diçiturën “Photo of the Day”.

Mirëpo, qytetarët i kanë shkruar komente nga më të ndryshmet, prandaj Rama tregoi se cfarë i tha këtij punëtori.

“I thashë punëtorit që më dha dorëzat, hajde bëjmë pak nxemje se ngrimë”, shkruan Rama te komentet.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Sadije Berisha flet për protestën e PD: Çfarë mendoj për Bashën, Ramën dhe Metën

Ish-gruaja e djalit të ish-kryeministrit Berisha, Sadije Berisha ka reaguar sërish për ...