FOTO/ Rama i fshin të gjithë, ja kush është i vetmi personazh që ndjek në Instagram

Kryeministri Edi Rama është shumë aktiv në rrjetet sociale Facebook e Instagram.

Ai para pak kohësh ndiqte 15 persona në Instagram, por sot duket se ai i ka hequr ata dhe i vetmi person që mban është Gregori, djali i tij.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtari shqiptar sfidon pasaniket, publikon shtëpinë e tij 300 mijë euro

Pa e ditur arsyen, kohët e fundit është vënë re një “inat” ...