Ai i propozon për martesë, ajo… e pabesueshme çfarë i ndodh vajzës(Video)

Një surprizë që shumë vajza e duan, iu bë Endyugi Soedarsono, një vajze nga Teksasi. E veshur me rroba provokative, vajza u ftua të ngjitet në skenë nga i dashuri i saj Jeff Jackson, i cili mezi kishte arritur DJ të ndalë muzikën për disa minuta që t’i propozoj martesë.
Por para se të shijonte momentin romantik, e gjora Enyugi duket se kishte harruar ku kishte shkelur dhe për një moment rrëzohet nga skena.

E gjithë kjo ngjarje e pazakontë është filmuar nga kamera e Colton Carlyle gjatë festivalit të muzikës në Teksas.

“Isha duke filmuar atmosferën në festival për një media sociale, kur papritmas hasa në këtë moment të pakëndshëm”, ka deklaruar ai.

Por për fat të mirë vajza nuk ka pësuar lëndime të rënda trupore, dhe ajo çfarë është më e rëndësishmja se i ka thënë po propozimit të dashurit të saj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nëna ‘’turpërohet’’, e pabesueshme ajo që i vendos vajzës në çantën e shkollës (Foto)

Në Australi është raportuar një ngjarje vërtetë qesharake por dhe shokuese. Një ...