VIDEO/ “Boll u solle si k**”, vajza ia prish propozimin për martesë të dashurit

Ai kishte organizuar gjithcka dhe në momentin final e fejuara i thotë “boll u solle si k***”.

Kjo është historia e një të riu nga Britania që kishte planifikuar të propozonte për martesë të dashurën e tij.

Ai teksa po udhëtonte me makinë së bashku me të fejuarën dhe foshnjën e vogël, lëshoi një këngë për të dashurën, të cilës do i propozonte për martesë.

Mirëpo ajo nuk e ka pëlqyer këngën dhe tenton të fikë kasetofonin e makinës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Denoncimi i shqiptarëve nga brenda qelisë: Ju tregojmë kushtet çnjerëzore në burgun e Belgjikës

Një djalë shqiptar nëpërmjet një video të realizuar brenda qelisë së tij ...