Harroni veshjen e Ledina Çelos, prezantuesja spanjolle nxjerr zogun

Kush mendon se veshja e Ledina Celos gjatë prezantimit të festivalit ne RTSH ishte e ekzagjeruar, gabohet.

Veshja e saj nuk ka qenë asgjë përpara veshjes së prezantueses spanjolle, të cilat nuk i kanë dalë të pasmet në shesh, por më shumë se kaq.

Eloisa, është 35-vjeçe dhe me rastin e Vitit të Ri, televizioni spanjoll i kishte besuar prezantimin e spektaklit gjatë ndërrimit të viteve.

Ajo u shfaq me një fustan të kuq të gjatë me të carë, por gjatë kohës që ajo po bisedonte me të ftuarit, një lëvizje e saj ka treguar më shumë seç duhet.

Të pranishmit janë kënaqur me atë që kanë parë, ndërsa bukuroshja u shpreh se ishte me mbathje, por në kamera duket e kundërta.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pamje të tmerrshme/ Ja bordello ku meshkujt bëjnë seks me femra shtatëzëna (Foto)

Disa pamje të tmerrshme të një shtëpie publike në kryeqytetin filipinas, Manila ...