Prezantueses i del zogu, komentuesit e kryqëzojnë por ja ç’thotë ajo (FOTO+18)

Prezantuesja televizive spanjolle është detyruar të shpjegojë se ajok ishte veshur të brendshme, pasi shikuesit e kritikuan se fustani i kuq qe kishte veshur në prag të Vitit të Ri i kishte “nxjerrë zogun”.

Eloisa Gonzalez i është përgjigjur një skandali qe prodhoi veshja e saj në nje program televiziv spanjoll gjate festave te fundvitit.

Ajo sqaroi se kishte veshur të brendshme dhe se ne kufje i ishte thene qe era qe frynte ne studio i kishte hapur me shume se c’duhet fustanin e çare ne ane.

Fotot e saj kanë marrë komente të shumta në internet.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vajza e politikanit shqiptar që po i habit të gjithë, ja përse e ndjekin mijëra njerëz

Kaq e vogël dhe një “fashion girl” e vërtetë… Fotot e saj ...