Kapen me 22 kg drogë në kufirin greko-shqiptar, në pranga dy shqiptarët

Policia greke ka arrestuar 2 persona pasi janë kapur me 22 kg marijuanë.
Mësohet se droga u kap në një automjet në rrugën periferike të Janinës, ndërsa janë arrestuar dy transportuesit shqiptarë 31 dhe 34 vjeç. Droga ishte e ndarë në 3 çanta që përmbanin 9 pako, gjithsej 22 kg e 300 gramë marijuanë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Masakruan me thikë të riun në Vlorë, lirohet 27-vjeçari, vëllai merr përsipër krimin: Unë jam vrasësi

Policia e Vlorës dy ditë pas vdekjes së 22-vjecarit Armando Rrapaj, ka ...