Kapen me 22 kg drogë në kufirin greko-shqiptar, në pranga dy shqiptarët

Policia greke ka arrestuar 2 persona pasi janë kapur me 22 kg marijuanë.
Mësohet se droga u kap në një automjet në rrugën periferike të Janinës, ndërsa janë arrestuar dy transportuesit shqiptarë 31 dhe 34 vjeç. Droga ishte e ndarë në 3 çanta që përmbanin 9 pako, gjithsej 22 kg e 300 gramë marijuanë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.