Poza erotike dhe provokuese, ja si e pret Marina Fara vitin e ri(Foto)

Pozat e nxehta dhe provokuese nuk kanë munguar gjatë këtij viti nga Marina Fara. Edhe këtë vit të ri, vajza e këngëtares së njohur Eli Fara, e nisi me poza të tipit të saj. Në këtë foto ajo shfaqet më të brendshme të kuqe pranë zjarrit duke treguar kështu anën e saj sensuale. Ja sa në formë duket ajo në postimin e saj më të fundit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Arbana Osmani i “zhyt” kurbën Ermal Mamaqit , “hakmerret” për të shkuarën

Tani nuk përbën më lajm, konkurrenca mes ekraneve është shumë e fortë ...