Porosit pica në Itali, shqiptari terrorizon shpërndarësin

 Shakatë pa kripë të shqiptarëve janë një zakon i keq.  Një italian e ka pësuar keq. Shqiptari, Giulio Brakaj që jeton në Itali pasi ka porositur pica në apartamentin e tij ka vendosur t’i bëjë një surprizë shpërndarësit, aspak të këndshme duhet thënë.

Ai ka krijuar një skenë krimi, sikur brenda apartamentit ndodhet një i vdekur. Shoku i tij, shtiret si i vdekur dhe mban në kokë një qese të zezë plehrash, ndërsa në trup ka njolla të kuqe, të bëra me salce ose bojë.

Personi tjetër, që shtiret si vrasësi, mban në dorë një thikë të madhe. Djali porosit një picë dhe kur ajo mbërrin në destinacion, mund ta merrni vetë me mend se çfarë i ndodh shpërndarësit. Shikojeni vetë reagimin e tij!

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ditët e muajit kur femrat e duan më shumë seksin, kur janë të gatshme të tradhtojnë

Femrat lirojnë aromën, së cilës meshkujt nuk mund t’i rezistojnë, por edhe ...