VIDEO/ Momenti kur policia hyn në shtëpinë e Sali Lushës për të gjetur Stresin

Policia e Tiranës ka publikuar videon e aksionit për të kapur reperin Sresi dhe shokun e tij, të cilët ditë më parë kanë qëlluar me armë zjarri në ajër.
Policia ka arritur të sekuestrojë armën e zjarrit, por nuk kanë gjetur reperin.

Sipas burimeve, nga veprimet hetimore të kryera ka rezultuar se ngjarja ka ndodhur më datë 31.12.2016, si dhe po kryhen veprime administrative për heqjen e lejes për mbajtje arme gjahu ndaj shtetasit Sali Lushaj, 61 vjeç, banues në Tiranë.

Ne video shihen momentet e ndërhyrjes së Policisë në banesen ku banojnë prinderit e Stresit dhe perballja me te atin e tij, Sali Lushen, teksa i kerkojne te birin.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Tenton tu japë rryshfet policëve, arrestohet shoferi i trajlerit në Peqin

Arrestohet në flagrancë një shtetas pasi tentoi ti jepte para punonjësit të ...