Policët korruptohen me Red Bull, nuk i vendosin gjobë Porsche-s e Range-s në Tiranë

Disa dëshmitarë nga një lokal pranë zonës së Brrylit në Tiranë kanë denoncuar pranë redaksisë sonë një fakt që ndonëse mund të duket skandal, është thjesht realiteti i hidhur i këtij vendi ku jetojmë.

Tre makina luksoze të parkuara dysh pranë lokalit dhe befas policia shfaqet. Por sapo ndalojnë një person i cili sipas dëshmitarëve është pronari i lokalit, del jashtë dhe u jep nga dy pije Red Bull policëve ndërkohë që bashkëbisedon me një civil që del nga makina e policisë.

Dëshmitarët informojnë se ndaj makinave të parkuara keq nuk u vu asnjë gjobë. Qytetarët e revoltuar shprehen se ky është një rast flagrant për tu denoncuar pasi policia shtiret si e pa korruptueshme por ndërkohë realitetI flet ndryshe. Në vijim video.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Fatos Lubonja “sherr” me Andi Bushatin, përplas shishen e ujit dhe ofendon: Ti qenke idiot!

Analistin Fatos Lubonja duket se nuk e kanë mbajtur nervat mbrëmjen e ...