E rrallë në Vlorë, kapet peshkaqeni i kuq 340 kilogramë

Peshkatarët në Vlorë kanë arritur të kapin një pshkaqen mjaft të rrallë për brigjet shqiptare.

Bëhet fjale për peshkaqenin e kuq që u nxor në breg nga peshkarexha “Leo”.

Specia e rrallë peshonte plot 340 kilogramë dhe ishte 4.5 metra e gjatë. /Javanews

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vajza i kërkon meshkujve të kryejnë seks me të, ja reagimi i pabesueshëm i tyre (Video)

Çfarë ndodh kur femrat i kërkojnë meshkujve të kryejnë seks me ta? ...