Përndoqi dhe dhunoi ish të dashurën, në pranga 47 vjeçari nga Fieri

Një 47-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi prej disa muajsh ka përndjekur duke ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj ish të dashurës së tij S.L., 31 vjeçe, banuese në Tiranë.
Kjo gjendje e rënduar, asaj i ka shkaktuar ankth dhe frikë. Bëhet fjalë për shtetasin Renato S., 47 vjeç, banues në Fier.
Ndaj tij rendon akuza e parashikuar nga Nenet 121/a dhe 130/a të Kodit Penal.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here