Përndoqi dhe dhunoi ish të dashurën, në pranga 47 vjeçari nga Fieri

Një 47-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi prej disa muajsh ka përndjekur duke ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj ish të dashurës së tij S.L., 31 vjeçe, banuese në Tiranë.
Kjo gjendje e rënduar, asaj i ka shkaktuar ankth dhe frikë. Bëhet fjalë për shtetasin Renato S., 47 vjeç, banues në Fier.
Ndaj tij rendon akuza e parashikuar nga Nenet 121/a dhe 130/a të Kodit Penal.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kapet me drogë dhe armë zjarri në makinë, arrestohet 30-vjeçari shqiptar në Janinë

Një shtetas shqiptar është arrestuar nga policia greke pasi në kufirin greko ...