Përgjigjen psikologët: Ja përse gratë ndahen nga meshkujt që i dashurojnë

Historitë e dashurive të mëdha shpesh herë kanë një fund të hidhur. Gratë detyrohen që të largohen nga dashuria e tyre për shumë arsye. Por ekziston një arsye e veçantë të cilën çdo mashkull duhet ta dijë: gratë largohen kur mashkulli i tyre nuk është prezent.
Ai vazhdimisht është duke punuar, duke luajtur video-lojëra, duke shikuar televizor, duke peshkuar… lista është e gjatë. Por, këta nuk janë meshkuj të këqij! Përkundrazi, ata janë meshkuj dhe baballarë të mirë. E mbështesin familjen, janë të mirë, por i konsiderojnë të garantuara gratë e tyre. Ata nuk janë present.

LEXO EDHE:  Hyri e zuri vend në sedilje, vajza seksi i habit të gjithë me veprimin e saj të "pisët"

Meshkuj, duhet të keni parasysh se gratë tuaja nuk janë pronë e juaja. Ato nuk ua kanë borxh shpirtin! Ato kanë nevojë për prezencën tuaj, të qëndroni pranë tyre, t’i mbështetni në çdo gjë, t’ju ndihmoni me punët e shtëpisë.

Kliko per me shume info

Ato dëshirojnë të diskutojnë për gjërat që i preokupojnë ato dhe ju duhet t’i dëgjoni!

LEXO EDHE:  Njoftimi që po bën namin: Mos i çoni fëmijët në mbrëmjen e maturës, është ...

Nëse veç nuk dëshironi që gruaja juaj të kërkojë divorc, atëherë kushtoni vëmendje të plotë asaj!

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here